• Неодамнешно
  • -0 %
Бесплатен превозот S623 2OS 3X10X4mm S623 2RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ LD 3x10x4 Нерѓосувачки челик хибрид керамички топката имајќи риболов имајќи

Бесплатен превозот S623 2OS 3X10X4mm S623 2RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ LD 3x10x4 Нерѓосувачки челик хибрид керамички топката имајќи

DEN 194.00
DEN 194.40

Количина на стоки
Тековен


Забелешка : се врти подобро без пломби
S623 2 OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Димензија : ID= 3мм , OD= 10мм , W= 4mm
Нерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, СУВА Маснотии , ABEC-7(ISO P4)
Означување : Неутрална
Пакет : Вакуум пластични кеси и плик
НИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

Други карактеристики

Должина:
1 piece, 2 piece, 10 piece
Бренд Име:
JARBLUE
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
S623 2RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Длабоко
Потеклото на Земјата:
Кина
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
Нерѓосувачки челик хибрид керамички топката имајќи
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Број На Модел На:
S623 2OS

Најдобри понуди