• Неодамнешно
  • -0 %
629ZZ Имајќи ABEC-5 10PCS 9x26x8 mm Минијатурни 629Z Топката Лежишта 629 ZZ EMQ Z3V3 629ZZ 629-2RS 9*26*8мм

629ZZ Имајќи ABEC-5 10PCS 9x26x8 mm Минијатурни 629Z Топката Лежишта 629 ZZ EMQ Z3V3 629ZZ 629-2RS 9*26*8мм

DEN 197.00
DEN 197.28

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Должина:
5PCS, 10PCS
Дијаметар:
629 2RS, 629ZZ
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
629zz
Капацитет На Моторот:
629ZZ 629-2RS
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
no
Структура:
629-2RS
Тип:
Топката
Место на Потекло:
Кина (Копно)
materail:
Хром Челик
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
15cm x 13cm x 10cm (5.91in x 5.12in x 3.94in)

Најдобри понуди