• Неодамнешно
1PC 4X8X3mm SMR84 2OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7 SMR84C 2OS Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Лежишта/Риболов Ролна Лежишта SMR84-2RS

1PC 4X8X3mm SMR84 2OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7 SMR84C 2OS Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Лежишта/Риболов Ролна Лежишта

DEN 293.76

Количина на стоки
Тековен


SMR84 2 OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7
КОЛИЧИНА : 1 buc
Димензија : ID= 4mm , OD= 8мм , W= 3мм
Нерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, SRL Маснотии , ABEC-7(ISO P4)
Означување : Неутрална
Пакет : Вакуум пластични кеси и плик
НИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

Други карактеристики

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
smr84 2os
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
2RS
Структура:
Челик
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта
Премази:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Потеклото на Земјата:
Кина
Должина:
mm
HD:
3
OD:
8
ID:
4

Најдобри понуди