• Неодамнешно
  • -50 %
Адвокатско Тренерки Поставите 2018 Спортски Вежба Поло Одговара на Есен Зима Мажите Sweatshirt Jogger Панталони Поставите Sudaderas Hombre Големина М-4xl

Адвокатско Тренерки Поставите 2018 Спортски Вежба Поло Одговара на Есен Зима Мажите Sweatshirt Jogger Панталони Поставите

DEN 2143.00
DEN 4285.44

Количина на стоки
Тековен


Единица : cm Големина на градите Должина рамо Ракав M 100 62 40 57 L 106 64 42 59 XL 112 69 44 62 XXL 116 71 46 64 XXXL 118 74 48 65 XXXXL 122 76 50 66 Дозволената грешка при мерење опсег 1-2cm Големина Половината обемот Hipline Бедрото обемот Панталони должина M 60-80 96 57 96 L 70-90 100 60 98 XL 72-92 108 63 104 XXL 74-94 66 112 106 XXXL 76-96 118 69 108 XXXXL 78-98 124 72 110 Дозволената грешка при мерење опсег 1-2cm

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
Ксу.ing
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Preppy Стил
Декорација:
Шема
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Од Страна Должина:
Панталони
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Дебелина:
Обичните
Применливи сцена:
Слободно време
Пигмент:
Жолта, црвена, црна, сина, светло зелена
Производот Категорија:
Мажите слободно спортски одговараат на
Јакна Должина На Ракав:
Долг Ракав
Панталони Должина:
Панталони
Главната ткаенина состав:
општ термин за памук и kapok
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL
Без разлика дали или не капа е прикачен:
Маскирани
За сезоната:
На пролет и есен и зима

Најдобри понуди