• Неодамнешно
  • -25 %
2018 Нова 3d Испечатени Октопод/Волкот Качулка+Панталона Сет без Ракави Дуксери Панталона Одговараат Мажи/Жени Секојдневен Тренерки Спортски Блузи Панталоните

2018 Нова 3d Испечатени Октопод/Волкот Качулка+Панталона Сет без Ракави Дуксери Панталона Одговараат Мажи/Жени Секојдневен

DEN 734.00
DEN 978.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Од Страна Должина:
50-55CM
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Џебови,Моделот
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
Полиестер+Памук+Spandex
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Повик
Бренд Име:
PLstar Космосот
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Октопод/Волкот

Најдобри понуди