• Неодамнешно
  • -56 %
TEGAOTE 2017 Жените Ранец за тинејџерки Kipled Најлон Ранци Mochila Feminina Женски Патување Bagpack Schoolbag жените торба

TEGAOTE 2017 Жените Ранец за тинејџерки Kipled Најлон Ранци Mochila Feminina Женски Патување Bagpack Schoolbag жените

DEN 1047.00
DEN 2378.88

Количина на стоки
Тековен


Бренд : TEGAOTE
Обвивка Материјал : Полиестер
Затворање Тип : Патент
Материјали : најлон
Тежина : 0.50 кг
Големина : 31cm(L)*14cm(W)*42cm(H)
Боја : како на сликите(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Пакување : а polybag за секое парче

Други карактеристики

Големина:
31x14x42CM 986
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
986
Декорација:
Писмо
Бренд Име:
TEGAOTE
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Никој

Најдобри понуди