• Неодамнешно
Мажите Паричникот Чанта Машки Bifold СТП Кожа Монета Картичка Случај Нов Пристигнување Гледам Топла Ретро Слободно Фенси Креативен Дизајнер Бренд

Мажите Паричникот Чанта Машки Bifold СТП Кожа Монета Картичка Случај Нов Пристигнување Гледам Топла Ретро Слободно Фенси

DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
ЛУД
Главен Материјал:
PU
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
70g
Објектот Ширина:
9.5cm
Материјал Состав:
PU
Број На Модел На:
mad56898
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Забелешката За Замрзнување,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот

Најдобри понуди