• Неодамнешно
  • -50 %
Cobbler Легенда Познати Брендови Вистинска Кожа Торба Дизајнер Рамо Гласник Торба Crossbody Патна Торба Дизајнер На Чанти Bolsas

Cobbler Легенда Познати Брендови Вистинска Кожа Торба Дизајнер Рамо Гласник Торба Crossbody Патна Торба Дизајнер На Чанти

DEN 1406.00
DEN 2812.80

Количина на стоки
Тековен


Cobbler Легенда Познати Брендови Вистинска Кожа Торба Дизајнер Рамо Гласник Торба Crossbody Патна Торба Дизајнер На Чанти Bolsas Карактеристики :
1, пред торба има 1 целата кожа покрива, со мала џеб внатре. 2, Лесен дизајн ви овозможува да патуваат лесно. 3, Бренд кожа, 100% cowhide, ретро стил. =

Други карактеристики

Големина:
20cm X 14cm X 5cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој,Занитвам
Број На Модел На:
05021-1
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
cobbler легенда
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
боја:
кафе
логото:
Врежана логото
Големина:
20cm X 14cm X 5cm

Најдобри понуди