• Неодамнешно
  • -57 %
Mountaineering Торба 3D Воена Ранец Најлон Водоотпорен Машки Женски Ранец Армија Навивачи Маскирна Патна Торба X45

Mountaineering Торба 3D Воена Ранец Најлон Водоотпорен Машки Женски Ранец Армија Навивачи Маскирна Патна Торба X45

DEN 1039.00
DEN 2415.36

Количина на стоки
Тековен


Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат.
ПРОДАВНИЦА ЛИНК :
1. Ве молиме потврдете ќе Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по
плаќањето е recived.
2. предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји witnin 15-30 работен ден.
3. ве молиме контактирајте со нас ако не можат производот во 45 дена. И ве молиме да ни даде три работни дена за да се chacking
на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.ние не би можеле да брод за Африканските земји, освен во Јужна Африка од страна на воздух mail. Значи, ако Африкански клиенти сакаат да од овие
производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред .
1. Ние прифаќаме Alipay,ВИЗА,Web Money,Boleto,QIWI ПАРИЧНИК,Western Union.
2. СИТЕ големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата зачувам
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1. Одби ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
2. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
4. Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека immidiately.
1. ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако вие не го добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
Aliexpress, испрати писмо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
сила витез
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Синџири
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Маскирна
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
ранец мажи
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Се применуваат за родова:
Неутрален/машко или женско
Текстурата на материјалот:
Оксфорд ткаенина
Стил:
Воена ентузијасти качување
Име:
Напад 3D Ранец
mountaineering торба:
човекот ранец
Тактички Ранец:
водоотпорен маскирна торба
3D тактички ранец:
воена ранец
торба:
печатење ранец
Армијата фанови ранец:
Кампување Торба
Големина:
33*18*46cm

Најдобри понуди