• Неодамнешно
  • -50 %
Гроздобер Вистинска Кожа Паричници Мажите е Tri-виткање Паричникот Парични Долар Чанта Кредитна Картичка Носителот Возачот Liscence Монета Џеб

Гроздобер Вистинска Кожа Паричници Мажите е Tri-виткање Паричникот Парични Долар Чанта Кредитна Картичка Носителот Возачот

DEN 480.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики На Производот :
Овој објект е класичен краток виткање машки паричник чанта со држачот,фото џеб,Тоа се прави на врвот одделение лудиот коњ првиот слој вистински cowskin кожа,едноставна ретро стил,секогаш кога ќе излезе со него,тоа ќе биде вашиот најдобар партнер.Имаме 2 модел за опција,премин&вертикална
Спецификација за производ :
Typle : машки паричник
Модел NO : JMD-8064
Материјал : 100% вистински кожа
ДИМЕНЗИИ : 12 CM*9.5 CM
ТЕЖИНА : 0.12 kg

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Тежина:
120g
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Гроздобер
Паричникот Должина:
Краток
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,Passcard Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
GO-СРЕЌА
Објектот Должина:
4.7inch
Објектот Висина:
3.7inch
Број На Модел На:
JMD-8064
Објектот Ширина:
2.0cm
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Полиестер
Материјал:
100% Вистински Кожа
Тип На Објект:
Паричник,чанта
is_customized:
Yes

Најдобри понуди