• Неодамнешно
  • -41 %
СТП Кожа Мажите Торба Секојдневен Бизнис Кожа Mens Гласник Торба Мода се Мажи Crossbody Торба Машки Патување Рамо Satchel Кеси bolsas

СТП Кожа Мажите Торба Секојдневен Бизнис Кожа Mens Гласник Торба Мода се Мажи Crossbody Торба Машки Патување Рамо Satchel

DEN 1203.00
DEN 2039.04

Количина на стоки
Тековен


Превозот :
Вашата цел плаќање е по успешна, ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни Дена.
Ние може да обезбеди (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) (e Packet) (e-ЕМС)(EMS и DHL) транспортни услуги.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 35-60 дена транзит време, бидејќи на времето потребно за различни земји не е исто.
e Packet : 15-35 дена транзит време.
e-ЕМС : 7-20 дена транзит време.
EMS : 7-20 дена транзит време .
DHL : 3-7 дена транзит време.
Тарифите, ние ќе го објави дарба и го прогласи за ниска цена да се намали или избегне царинските давачки. Но, ние не се претпостави давачки.Pls да не информирате кога ќе се направи нарачка.
Димензии & Бои :
1. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1 - 3cm во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
2. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Враќање & Размена Политика :
По приемот на стоката на купувачот да може да се применува за 15 дена да се вратат или замена, ве молиме да се осигура дека стоката не се оштетени и оригиналното пакување, купувачот треба да ги сноси од товар.
Ако тоа е наша одговорност, товар паѓа на товар на нас. На пример : да ја испратите на погрешна големина, или тоа е оштетена.
Ако тоа е одговорност на купувачот, товар на купувачот. На пример : изборот на погрешна големина и боја.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек(5stars)ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1 - 2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!Имајте пријатен ден.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Satchels
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Стил:
Англија Стил
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Училиште Рамо кеси
Декорација:
Никој
Бренд Име:
scione
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Декорација:
СТП Кожа полна Боја
За:
Men / Мажи
боја:
Кафеави / Црни
мултифункционален:
Торба & Crossbody Торба & Гласник Торба
Големина:
31cm*10cm*28cm
Стилски:
Гроздобер / Англија / Ретро / Мода / Повик
Occassion:
Секојдневниот Живот / Училиште / Business / Office / Патување

Најдобри понуди