• Неодамнешно
  • -35 %
Луксузни Модни 3D Врежана Цвеќе на Жените Партија Чанта Торба Бисер Синџир Чанта Дами Totes Crossbody Гласник Торба

Луксузни Модни 3D Врежана Цвеќе на Жените Партија Чанта Торба Бисер Синџир Чанта Дами Totes Crossbody Гласник Торба

DEN 1248.00
DEN 1919.04

Количина на стоки
Тековен


материјал : СТП Кожа (вештачка кожа)
големина : L18cm*W8cm*H17cm(±1-2cm)
со долг синџир на

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Отворете Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Декорација:
Appliques
Број На Модел На:
2018-3-Б
Чанти Тип:
Totes
Пол:
Мажи
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Сатенски
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
ENJOININ
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Hasp
Повод:
Разноврсна

Најдобри понуди