• Неодамнешно
  • -30 %
DEKESEN Бренд Мотоцикл Топло Mens Зимски Чевли Вистинска Кожа Brogue Mens Глуждот Чизми Гумени Чизми за Снег Неформални Обувки За Мажи

DEKESEN Бренд Мотоцикл Топло Mens Зимски Чевли Вистинска Кожа Brogue Mens Глуждот Чизми Гумени Чизми за Снег Неформални

DEN 2569.00
DEN 3670.56

Количина на стоки
Тековен


Плаќање & Превозот 1.Можете да платите со Зачувам,Кредитна Картичка,Money bookers,Visa&Master Card,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер, и така натаму. 2.Нарачки ќе бидат испратени со 2 - 4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок" за лесно царинење.Превозот следење на број ќе биде исполнет со цел по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 3.Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност. Политика На Враќање 1.Ако не сте задоволни со точка од која било причина,може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас. Ве молиме имајте предвид дека превозот цена на враќање е на купувачот на сметка. 2.Поради фотографија технологија,некои слики може да биде малку различен од чевли во боја,ве молиме да ги чевлите дека сте примиле како стандард. Повратни информации, Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. Ако сте задоволни со нашата стока,комуникација и превозот,ве молиме пост 5 ѕвезда добар фидбек до нас ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ако не сте задоволни со нас, ве молиме да ни остават порака да го реши секој проблем. Dropshipping/Попуст/Помали&Поголема големина Известување 1.Ве молиме кликнете(од лево на оваа веб страница)за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,а потоа ние ќе ви ги даде повеќе попуст,и исто така може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки. 2.Ве молиме дај ни вашиот E - MAIL, ако планирате да се препродава нашите чевли(пад превозот),ние ќе ви испратиме многу нови стилови датотека со податоци(слика и други информации) секоја недела. 3.Попуст Правило : Ние може да обезбеди 5% попуст ако вашата нарачка пари над 3 пара чевли. Ре-цел, исто така може да се добие 5% екстра попуст. Големина Забележите Нашата чевли големина е Евра големина, не за НАС. И бидејќи различни купувачи имаат различни големина на табелата, па ве Молиме изберете големина, по мерка на вашиот метри должина. Ако ви се надевам да носат малку лабава,ве молиме изберете една големина поголема. Кога ќе нарачате, ве Молиме оставете порака за да кажете ни ја вашата нога должина.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
Петстотини деведесет и осум
Бренд Име:
Dekesen
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Најдобри понуди