• Неодамнешно
Голема Големина 11 12 13 ЕВРА Големина 46 47 Мажите Крава велур Кожа Супер Топло Кадифен ЛИЗГА-НА Мокасини Повик за Зимско Возење Чевли

Голема Големина 11 12 13 ЕВРА Големина 46 47 Мажите Крава велур Кожа Супер Топло Кадифен ЛИЗГА-НА Мокасини Повик за Зимско

DEN 2559.84

Количина на стоки
Тековен


Состојба : Нова
Дополнителни
информации :
Врвот Крава велур кожа на горниот
Вратоврска декоративни ,8 бои
Целосно наредени со топла кадифен
Чипка / Лизга на затворање
Гумени outsole
Одлично за зима
Чевли кутија за пакување
Мажите Големина
Европски
САД
Велика БРИТАНИЈА & Австралија
Кина
cm
38
6
5
240
24.0
39
6.5
5.5
245
24.5
40
7
6
250
25.0
41
8
7
255
26.0
42
8.5
7.5
260
26.5
43
9.5
8.5
265
27.5
44
10
9
270
28.0
45
11
10
275
28.5
46
12
11
280
29.0
47
13
12
285
30
Превозот и Предавање
Сите наши предмети може да бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail,e-пакет, aliexpress стандард превозот , хонг конг пост...можете да изберете превозот метод кога ќе цел предмети
Испораката може да потрае 15-30 дена од нормална воздухопловната,и вие исто така може да избере DHL, или ЕМС со дополнителни поштенски
Ве молам, разберете дека повремени одложувања поради царината, Одмор и e-mail пораки се надвор од нашата контрола, можете да контактирате со нас за најновиот статус на пакет
Плаќање
Плаќањата се бара во рок од 20 работни дена купување.
Доколку плаќањата се направени во рамките на периодот наведен, ние не може да гарантира за достапноста на објектот(s)
Враќање & Замена
Вашето задоволство е наша примарна цел, ние секогаш среќни да ви помогнат.
Можете да ја вратите вашата стока во рок од 10 дена од денот на објектот примена,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и детали.
Сите пријави се признати од страна пошта, а потоа наплата ќе биде процес по оригиналната стока врати
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние разбираме дека може да се грижите за квалитетот на нашите производи, ние не обезбеди целосна наплата политика на враќање
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине вашите негативни, неутрални повратните информации или спор
Нашата служба за корисници оддел ќе се обидат најдобро да ви помогне и излезе најдобро решение за вашите прашања
Нашиот систем автоматски ќе ја напушти postive повратни информации за трансакции кога ние доби позитивни повратни информации од вас
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога имате било какви прашања или поплаки.
Сите e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа, освен празник

Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Тип:
Мокасини
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
ЧЕВЛИ-SE-0777
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Бренд Име:
BAIGO BENDI
Состојба:
Нов со кутија
Стил:
Мокасини & Лизга Ons
НИ Чевли Големина (Мажи):
5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10,11,12,13
Ширина:
Medium (D, M)
Материјал:
кожа
Затворање:
се лизга на
боја:
Црна, Морнарско, Браун
Тип На Објект:
Станови
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm

Најдобри понуди