• Неодамнешно
  • -45 %
FORUDESIGNS Oxfords Чевли за Мажи Секојдневен машка Мода Станови Чевли Zapatos Hombre Мажите Удобно Оксфорд Кожени Чевли Човек 2018

FORUDESIGNS Oxfords Чевли за Мажи Секојдневен машка Мода Станови Чевли Zapatos Hombre Мажите Удобно Оксфорд Кожени Чевли

DEN 1399.00
DEN 2543.52

Количина на стоки
Тековен


Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .ве молиме контактирајте со нас;
2.
Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава .ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.
Но, поради различни политики во различни counttries.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
За Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.обично тоа треба да додадете некои пари ,pls контактирајте со нас .
За Плаќање
Како може да track my parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор .Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за нашата компанија и во вашиот парцела . Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена;
4.
За Да Ги Прилагодите
1.Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.
Ако не сте задоволни од услугата или кои било други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Чевли Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Outsole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Oxfords
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
CE
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Објектот:
oxford чевли за мажи станови
Име:
zapatos hombre
Тип:
повик облечи чевли
дизајн:
3d Кул Печатени Моден Бренд Дизајнер Рамни Чевли
Тежина:
580g
Големина:
According Our Size Chart
Карактеристики:
мода,носат-отпор,удобно
Пол:
мажи/човек/тинејџерски момчиња/mens
тип 1:
Мажите Мода Чевли Oxfords

Најдобри понуди