• Неодамнешно
  • -19 %
Топ Бренд Вистинска Кожа Бела Секојдневен Чевли На Мажите Чипка Се Згусне Платформа Машки Обувки Чипка Мода Preppy Sapato Masculino

Топ Бренд Вистинска Кожа Бела Секојдневен Чевли На Мажите Чипка Се Згусне Платформа Машки Обувки Чипка Мода Preppy Sapato

DEN 5966.00
DEN 7365.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Број На Модел На:
Нови
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
BEKEDEKE
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Дише
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Тип:
Основни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди