• Неодамнешно
  • -40 %
MVVT Удобност Вистинска Кожа Секојдневен Чевли на Мажите Мокасини Велур Мажите Зимски Чевли Дише Отворено Обука Чевли за Пешачење Zapatos

MVVT Удобност Вистинска Кожа Секојдневен Чевли на Мажите Мокасини Велур Мажите Зимски Чевли Дише Отворено Обука Чевли

DEN 1248.00
DEN 2078.88

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно! За големината : Поради големината стандард е различно од секој регион,па ве молиме да се измери вашата нога должина како на сликата подолу.
Како да се избере правилната големина?
1.Мерка ногата должина како на слика( ве молиме да не се измери insole должина ).
2.Најдете "НИ szie" од големината на табелата со ногата должина!
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп не се измери insole должина,што е различно помеѓу нога должина! За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот локален обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли "без кутија" , овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате. За Decleared вредност : Ние ќе напише $10 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,ве молиме означени во вашата нарачка.Ви благодариме.

Други карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
MVVT
Обвивка Материјал:
Mesh
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
pigskin
Чевли Тип:
Мокасини
Функција:
Дише,Масажа
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
MVVT#2899
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди