• Неодамнешно
  • -30 %
М-anxiu Мажите Мода Везови Бизнис Чевли Даг Велур Кожа Посочи Пети Класичен Свадба Лизга-За Денар Секојдневен Рамни Чевли

М-anxiu Мажите Мода Везови Бизнис Чевли Даг Велур Кожа Посочи Пети Класичен Свадба Лизга-За Денар Секојдневен Рамни Чевли

DEN 1173.00
DEN 1675.20

Количина на стоки
Тековен


US6.0=EU38=240mm=9.45"(боси нозе должина) US6.5=EU39=245mm=9.65" US7.0=EU40=250mm=9.84" US8.0=EU41=255mm=10.04" US8.5=EU42=260mm=10.24" US9.5=EU43=265mm=10.43" US10.0=EU44=270mm=10.63" US11.0=EU45=275mm=10.83" US12.0=EU46=280mm=11.02" US12.5=EU47=285mm=11.22" US13.0=EU48=290mm=11.42" Спецификација : Единствена Материјал : Гума Функција : дише Подносителот на пријавата : млади (18-40 години) Повод : секојдневниот, бизнис Стил : Случајни Пакување вклучува : 1 * пар на мокасини без shoebox Забелешка : Чевли може да мириса на вкус. Но тоа не влијае на неговиот квалитет. Големината на чевлите е еден од една преписка. Ве молиме изберете добра големина, по шопинг.

Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 12.5, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
A02
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
М-anxiu
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Faux Велур
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди