• Неодамнешно
  • -43 %
Голема Големина 48 Нови Мажите Фустан Чевли секојдневен Господа Сплит Кожени Чевли Формалните Чевли Бизнис Стил се Лизга На Мажите Чевли 335

Голема Големина 48 Нови Мажите Фустан Чевли секојдневен Господа Сплит Кожени Чевли Формалните Чевли Бизнис Стил се Лизга

DEN 1070.00
DEN 1876.80

Количина на стоки
Тековен


Контактирајте со НАС
Почитувани клиенти, заради различните временски зони, w e работат од 7 : 00pm-5 : 00 часот НИ време (Освен одмор). Во текот на овој
период, ние сме во состојба да одговориме на сите ваши прашања онлајн. За друго време, ние може да ви одговори на сите одеднаш, но понекогаш, ако се
нема одговор, тоа е нормално и ве молиме да ни остават пораки до нашите trademanager и ние ќе одговор во 24hours. Се надевам дека ќе
може да се разбере.
Shippment :
(1) Ние ќе го испрати од нашите warehoue во рок од 24 часа по верификацијата на плаќање, доделување датум е нормално
2-3 работни дена.
(2) Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од страна на Продавачот shippment метод и, исто така, DHL,UPS-от,Fed Ex, EMS, Кина пост воздух mail .
Сите предмети се следат онлајн. Ние ќе ви испратиме трага Нема откако ќе ја испратите објекти. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во
сопствени грешки,празниците или лоши временски услови.
(3) Ние само брод вашата comfirmed адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата детална адреса пред да се направи нарачка.
(4) Ако не ја добиете вашата нарачка по истекот на 30 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери shippment и
да се вратам за да што ПОБРЗО.
Политика
(1) Ние не сме одговор за било обичај должност или увоз доход.
(2) 100% на сите производи се examed строго пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегнат какви било проблеми со квалитетот.
Ви посакуваме може да ни даде 5 ѕвезди да СТАПКА. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте satified со нашите производи.
(3) Ние ќе одговориме на сите ваши прашања со 24 часа. Ве молиме повторно да ни испратите ако не добиете од нас.
(4) Ако не сте задоволни со примен објект, ве молиме љубезно да го вратите во рок од 15days за замена или да побара враќање на средствата.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Сепак, купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови. Ако предмети
се оштетени или изгубени, купувачите се одговор за таква загуба. Како резултат на тоа, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Последните
но не и најмалку, на товарни треба да се плати од страна на купувачот за враќање или замена.

Други карактеристики

Чевли Големина:
38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Чевли Тип:
Oxfords
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
мажите чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SHANZU
Outsole Материјал:
Гума
Руски стил:
мажите кожени чевли
боја:
кафеава,црна,
Дише:
Мажите Формалните Чевли
Кожа Стил:
Мека Кожа
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
Повод:
Бизнис / Работа / Office / Дневно / Свадбена / Партија
Стил:
Едноставен Дизајн Мажите Формално Кожа Облечи Чевли
Функција:
Крокодил Шема Мажите Чевли
Големина:
US size 6-12 , European size 38-48
zapatos hombre vestir:
Големи дворови чевли Бизнис

Најдобри понуди