• Неодамнешно
  • -46 %
Луксузна Класици Летни Чевли Мажите Сандали 2018 Мода Машки Sandalias Плажа Чевли Мека Дното Дише Кожени Сандали Станови

Луксузна Класици Летни Чевли Мажите Сандали 2018 Мода Машки Sandalias Плажа Чевли Мека Дното Дише Кожени Сандали Станови

DEN 989.00
DEN 1831.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Таа ЕРА
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Рим
Број На Модел На:
DSE11
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
мажите чевли:
Чевли
човекот чевли:
чевли мажи
кожени чевли мажи:
мажите кожени чевли
schoenen mannen:
schoenen
Кожени Чевли:
Машки Чевли
chaussures hommes:
zapatillas hombre
zapatos hombre:
Адвокатско Чевли

Најдобри понуди