• Неодамнешно
FORSINING Обичните Мажи Автоматски Механички Види Силикони Рака Јапонија Движење Спорт Види Скелет Dial 2018 Црна рачен часовник

FORSINING Обичните Мажи Автоматски Механички Види Силикони Рака Јапонија Движење Спорт Види Скелет Dial 2018 Црна рачен

DEN 954.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
FORSINING
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
FOSINING 013
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
ЈАПОНИЈА УВЕЗЕНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ MECHANIAL
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Најдобри понуди