• Неодамнешно
  • -35 %
relogio masculino KINYUED Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Бизнис Автоматско Види Мажите Целосна Челик Водоотпорен рачен часовник

relogio masculino KINYUED Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Бизнис Автоматско Види Мажите Целосна Челик Водоотпорен

DEN 1981.00
DEN 3048.00

Количина на стоки
Тековен


relogio masculino KINYUED Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Бизнис Автоматско Види Мажите Целосна Челик Водоотпорен рачен часовник
Спецификација :
Случај Дијаметар : 41mm
Случај Дебелина : 12mm
Бендот Должина : 24cm
Бендот Ширина : 20mm
Компоненти Вклучени :
1 x Подарок (Хривнија)
1 x Вистински KINYUED Види
1 x Подарок Кутија
1 x види ajusted инструментално
1 x Clearning платно
1 x Гаранциона картичка
Опис : - не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
KINYUED
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
JYD-015
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
15mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
види движење:
автоматско самостојно правец види мажи
мажите се види:
KINYUED Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд
види пакување:
Подарок кутија

Најдобри понуди