• Неодамнешно
  • -35 %
Skmei Соларна Енергија Енергија Мажи Спортски Дигитални Часовници Кварц Види Relogio Masculino Соларни Мажите Воена Види relojes hombre 2018

Skmei Соларна Енергија Енергија Мажи Спортски Дигитални Часовници Кварц Види Relogio Masculino Соларни Мажите Воена Види

DEN 608.00
DEN 934.56

Количина на стоки
Тековен

Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.
П : што за ДАВАЧКИ/УВОЗНИ ДАНОЦИ за моите производи?
A : ние не сме сигурни колку увоз на данокот треба да се плати, и тие обично се промени.Ние прифаќаме враќа објект во рок од 14 дена по приемот. СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА
Пол : Мажи
Dual Време покажува со ЕЛ светлото функција
50 M Отпорни на Вода,Можат да Пливаат Нурне Со Тоа.Бои : Златен/Црна/Црна мешани/Сино мешани /Портокал мешани/Зелена меша 5.Dual време 8.Тешко очила 3. Превозот време, исто така, зависи од локалните пост услуга.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.
Дестинација
Прибл.Замена ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по добивањето врати објектот.Не се враќа објект пред да контактирате со нас, бидејќи ние би можеле да добијат ништо без претходно известување. Врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.но, ако одите на пливање или нуркање , pls не притиснете било кое копче за подводни!
Пакет Содржина :
1* водоотпорен Мажи Спортски Часовници Превозот :
1. Време На Испорака
САД/велика БРИТАНИЈА/Европа
7-20 дена
Канада
7-25 работни дена
Јужна Америка
15-30 дена, може да трае 4-6 недели поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време.
Други услови
1. Ако сакате повеќе објекти(повеќе од 10) , ве молиме да не известите пред наддавање, ние ќе се најдат предмети/листа на нови објекти за вас, ние го цениме вашиот разбирање!
4. Ние не бараат данок на промет. Ве молиме пронајдете ја вашата локална царинска политика да се наметне должност или данок на промет на вашата цел тогаш кога ќе влезе во вашата земја. Увезени PC Случај СТП бенд 4.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
Франција/Германија/Австрија/Источна Европа
15-30 дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време. Така ние предлагаме, кога ќе се купуваат, ве молиме прашајте го вашиот локален спедитор прво, тие ќе каже колку треба да се плати за увозот на данок.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS-от или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.Функција : Време.
П : Каде можам да добијам мојот СЛЕДЕЊЕ на Број?
A : Ние ќе забелешка на следење на број на Aliexpress системи за следење.алармот, стоперката.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Нуркачот,Хронограф,Предупредување,Постојана Календар,Авто Датум,Аларм,Сончевата
Бендот Должина:
26cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
47mm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
Соларни види
Бренд Име:
SKMEI
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Гума
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Материјал:
Пластични
Стил:
Моден спортски рачни часовници
Тип:
Шарм, Дигитални, Мода, Луксузни, Спорт, Други
Функција:
Не Се Наведени, Отпорен На Вода, Други
Моден:
Воена Види

Најдобри понуди