• Неодамнешно
  • -25 %
SKMEI Smart Watch Мажите Bluetooth Калории Pedometer Потсетам Дигитални Часовници Далечински Камера Водоотпорен рачни часовници Relogio Masculino

SKMEI Smart Watch Мажите Bluetooth Калории Pedometer Потсетам Дигитални Часовници Далечински Камера Водоотпорен рачни

DEN 771.00
DEN 1027.68

Количина на стоки
Тековен

Повратни информации & Контакт со нас на : 1. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање! Купувачот Читање : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо.SKMEI Smart Watch Мажите Bluetooth Калории Pedometer Потсетам Дигитални Часовници Далечински Камера Водоотпорен рачни часовници Relogio Masculino
Број на модел : SKMEI 1301 Пол : Човек Движење : Smart Движење Стил : Спортот & Мода Случај Материјал : PC Бенд Материјал : СТП Огледало Материјал : Смола Затворач тип : Тока Dial Дијаметар : 50 mm Бенд Ширина : 22 mm Случај Дебелина : 13mm Бенд Должина : 25 cm Тежина : 54g Функции : Pedometer,Калории,Растојание,Повик Потсетам, Стан Потсетам, Bluetooth,Индикација за слаба Батерија Поддршка : Android и IOS систем
Превозот И Испорака : 1.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен На Вода,Недела Екранот,Хронограф,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Bluetooth,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календар
Движење:
SMART
Бендот Должина:
25.3 cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Материјал Тип:
PU
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Број На Модел На:
SKMEI 1301
Dial Дијаметар:
50mm
Бренд Име:
SKMEI
Бендот Ширина:
22mm
Функција-1:
Pedometer
Функција-2:
калории
Функција-3:
СТАН потсети
Функција-4:
растојание
Функција-5:
Далечински Камера
Функција-6:
Индикација За Слаба Батерија

Најдобри понуди