• Неодамнешно
  • -25 %
SKMEI Отворено Спортски Одбројување Хронограф Водоотпорен Дигитални рачни часовници Мода Воена Спорт Види Мажите Relogio Masculino

SKMEI Отворено Спортски Одбројување Хронограф Водоотпорен Дигитални рачни часовници Мода Воена Спорт Види Мажите Relogio

DEN 565.00
DEN 753.60

Количина на стоки
Тековен


SKMEI Отворено Спортски Одбројување Хронограф Водоотпорен Дигитални рачни часовници Мода Воена Спорт Види Мажите Relogio Masculino

Други карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Плива,Повеќе Време Зона,Хронограф,Недела Екранот,Авто Датум
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
SKMEI
Движење:
Дигитални
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
47mm
Случај Материјал:
Гума
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Случај Дебелина:
15mm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
мода спорт види мажите 1313
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Бендот Ширина:
22mm

Најдобри понуди