• Неодамнешно
  • -44 %
SINOBI Мажите S Шок Бизнис Види 2018 Целосна Челик Машки Fashoin Воена Зглоб Часовници Мажите Прозрачна Раце Relogio Masculino saat

SINOBI Мажите S Шок Бизнис Види 2018 Целосна Челик Машки Fashoin Воена Зглоб Часовници Мажите Прозрачна Раце Relogio

DEN 1568.00
DEN 2799.84

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$31.35
$33.94
$35.27
$45.07
$33.98
$35.27
$47.04
$35.27
wy-приклучок-крај

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
1252
Бендот Должина:
17cm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Светлечки Раце,Авто Датум
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
47mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SINOBI
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Ширина:
22mm
Јовановски:
190g

Најдобри понуди