• Неодамнешно
  • -35 %
Зебра Шема Бамбус Дрвени Зглоб Види Mens Рачно Изработени Природно Дрво Часовници Кварц Каузална Спорт Пати Затворач Алка Види

Зебра Шема Бамбус Дрвени Зглоб Види Mens Рачно Изработени Природно Дрво Часовници Кварц Каузална Спорт Пати Затворач

DEN 996.00
DEN 1533.12

Количина на стоки
Тековен

Подготовка на Време : ние треба 1 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9. П : Може да се прилагоди?
A : Да, Но, е минимално цел количество е 100 за секој објект.
Пакет Содржина : 1 x Дрвени Види
1. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрво Бенд Материјали : Дрво Тока Тип : Хривнија Тока Случај Дијаметар : Прибл. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
1.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.2 cm Бенд Ширина : Прибл.
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. П : дали има некој попуст?
A : не Повеќе од 5 парче во исто време, можете да добиете трговија на големо цена.4 см Случај Дебелина : Прибл. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.

Други карактеристики

Бренд Име:
YISUYA
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Број На Модел На:
W283501
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
200000137:
201564807,201564807
Атрибути:
Најдобар Подарок за Момче Пријател
Тока:
Пати Затворач
боја:
Браун
Пол:
Мажите, Машки, Момче
Нови:
2017 Нови Пристигнување Дрвени Креативни Види
имот:
Мажите Креативни Часовници Reloj
посебни:
Мрачно Dial
Стил:
Повик, Спортски, Креативни
Поддршка:
Се прилагодите, ЛОГО, Име, Пад на превозот

Најдобри понуди