• Неодамнешно
  • -49 %
Вистински Швајцарија BINGER Бренд Mens автоматски механички самостојно правец на sapphire види кожа за на рака водоотпорен табела Barton sery

Вистински Швајцарија BINGER Бренд Mens автоматски механички самостојно правец на sapphire види кожа за на рака водоотпорен

DEN 5035.00
DEN 9873.12

Количина на стоки
Тековен


Квалитет сертификат

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
12mm
Dial Дијаметар:
39mm
Број На Модел На:
Barton 107
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бендот Должина:
23cm
Стил:
Луксуз
Бренд Име:
BINGER
Случај Обликот:
Круг
Гаранција:
две години
Движење тип:
Автоматски механички часовници
Види тип:
Машки
Популарната елементи:
Кристал
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Прозорец Материјал Тип:
Sapphire
Бендот Со:
20мм до 29mm
Затворач Тип:
Пеперутка двојно прилепува

Најдобри понуди