• Неодамнешно
  • -49 %
Автентични Швајцарија BINGER Mens мода автоматски механички sapphire види Машки бизнис самостојно правец водоотпорен табела explorer

Автентични Швајцарија BINGER Mens мода автоматски механички sapphire види Машки бизнис самостојно правец водоотпорен

DEN 4891.00
DEN 9590.40

Количина на стоки
Тековен

Квалитет сертификат

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Dial Дијаметар:
39mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
explorer
Бренд Име:
BINGER
Случај Обликот:
Круг
Гаранција:
две години
Види тип:
Машки
Кутии & Случаи Материјал:
На високо-одделение цврсто дрво
Dial Прозорец Материјал Тип:
Sapphire
Затворач Тип:
Пеперутка двојно прилепува
Пол:
Мажи

Најдобри понуди