• Неодамнешно
  • -35 %
SKMEI Нов S Шок Мажи Спортски Часовници Голема Dial Кварцен Дигитален часовник За Мажи Луксузен Бренд LED Воена Водоотпорен Мажите рачни часовници

SKMEI Нов S Шок Мажи Спортски Часовници Голема Dial Кварцен Дигитален часовник За Мажи Луксузен Бренд LED Воена Водоотпорен

DEN 624.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.
2,Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Мажите Спортски Часовници Водоотпорен Мода Обичните Кварц Види Digital & Аналогни Воена Мултифункционален Мажите Спортски рачни Часовници
100% Нов висок квалитет
Покажува време дигитални броеви на Дигитални И Аналогни Двоен Дисплеј Спортски Види
Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди
Екранот на ден и датум 12ч/24 часа
Часовникот за аларм/Хронограф/Стоп watch/Прозрачна функција вклучени
Четири копчиња за контрола на различни функции
Бендот материјал : Гума
Dial дијаметар : 5. Да се осигура дека вие
плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Ние негува секој клиент.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.
2, Ние брод на сите наши објекти во светот што е можно побрзо со ЕМС/DHL/UPS/ARAMEX/FEDEX или Хонгконг Пост/Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупната цена :
*Хонгконг Пост/ Кина Пост *10-45 работни дена *
*EMS /DHL *3-12 работни дена *>=$300
Се разбира,можете да изберете метод што треба !
3, Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Ви благодариме за разбирањето!
4, Враќајќи клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци од благодарност
Враќање :
1,ги гарантира сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.
2,Ако сте незадоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.5 cm
Рака должина : 23.5 cm
На водоотпорен длабочина е до 50 M (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)
Испорака :
1,Сите производи ќе бидат испратени во 3-7 дена по уплатата надолу.
3,Ако производот има каков било квалитет проблем,ние ќе ви ги понудиме целосна наплата за вас.
3,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Повратни информации :
1,Што зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.
Контактирајте со нас
1.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Светлечки,Престане да се Види,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Алармот
Стил:
Спорт
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Материјал Тип:
Смола
Број На Модел На:
155/спортски часовници/мажи watch/watch мажи/Digital Watch/Мажи Зглоб види
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Акрилик
Dial Дијаметар:
55мм
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
17mm
Бренд Име:
SKMEI
Случај Обликот:
Круг
Мажите Часовници Материја:
нерѓосувачки челик види
Мажите часовници Водоотпорен:
50m отпорен на Вода
Мажите Часовници, Спортски:
Мажите Часовници Воена
Мажите Часовници Дизајн:
Новиот Дизајн Се Види
Мажите Часовници Големина:
Голема Големина Мажите Часовници
Dial Екранот:
Аналогно-Дигитални
Пол:
мажите се види

Најдобри понуди