• Неодамнешно
  • -49 %
2018 CURREN бизнис види види мажите воена Секојдневен Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни кварц-види рачни часовници relogio masculino

2018 CURREN бизнис види види мажите воена Секојдневен Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни кварц-види рачни часовници

DEN 685.00
DEN 1343.04

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет Quatz Движење;
Високо отпорни на абразија стакло;
30 метри, отпорен на вода.(Ве молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)
Нерѓосувачки челик затворач;
12-месечен фабрика гаранција.
Карактеристики :
_ Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Кожа
_ Случај Дијаметар : 5cm
_ Случај Дебелина : 1.2 см
_ Бенд Wideth : 2cm
_ Бенд Должина : 23.5 cm
_ Тежина : Околу. 90g
3 Суб бира се за декорација само

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
8206
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
5mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm

Најдобри понуди