• Неодамнешно
Forsining Navigator Серија Автоматско Спорт Воена Рачен Часовник Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Tourbillion Календар На Екранот Часовник

Forsining Navigator Серија Автоматско Спорт Воена Рачен Часовник Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Tourbillion Календар

DEN 1871.52

Количина на стоки
Тековен


Опис : - Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Рака ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (Приближно) : - Дијаметар : 47mm - Дебелина : 17mm - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 23mm - Движење : Авто-ликвидација Механички - Види бенд : Висок степен на кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1 x Forsining Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.
4. Датум е независна, над 31th бара за рачно прилагодување.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
GMT918-3
Бендот Должина:
24.5 cm
Бренд Име:
FORSINING
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Ширина:
23mm
Функција:
Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Мажи
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
47mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
17mm

Најдобри понуди