• Неодамнешно
  • -13 %
нови 40mm Bliger сина dial прозрачна сина керамички рамки sapphire стакло Автоматско движење Мажите бизнис Види

нови 40mm Bliger сина dial прозрачна сина керамички рамки sapphire стакло Автоматско движење Мажите бизнис Види

DEN 3967.00
DEN 4560.00

Количина на стоки
Тековен

Опис :
Големина : 40mm*12.5 mm
Бирате : Сина Dial
Случај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со светлосен керамички рамки
Рака На : Нерѓосувачки Челик
Движење : Automatic (авто-ликвидација) Движење
Функција : датум прилагодите екранот ,Спротивно вртење рамки
Кристал: Sapphire Кристално
Затворач тип : Распоредување затворач
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
12.5 mm
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
v
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
22cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Најдобри понуди