• Неодамнешно
  • -40 %
SINOBI Relogio Masculino Хронограф Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Женева Кварц Види Човек Спорт Водоотпорен рачен часовник

SINOBI Relogio Masculino Хронограф Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Женева Кварц Види Човек Спорт Водоотпорен

DEN 912.00
DEN 1519.20

Количина на стоки
Тековен


SINOBI Relogio Masculino Хронограф Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни женева Кварц Види Човек Спорт Водоотпорен рачен часовник

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SINOBI
Dial Дијаметар:
44mm
Бендот Должина:
16cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Хронограф,Светлечки Раце,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
9720
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Бендот Должина:
16cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Легура

Најдобри понуди