• Неодамнешно
  • -49 %
Бизнис Мажи Механички Зглоб Види Луксузен Бренд Автоматско Злато Watch Fashion Машки Кожа Спорт Часовници relogio masculino

Бизнис Мажи Механички Зглоб Види Луксузен Бренд Автоматско Злато Watch Fashion Машки Кожа Спорт Часовници relogio masculino

DEN 3111.00
DEN 6099.36

Количина на стоки
Тековен

- Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ред, за да бидете сигурни дека можете да го добивате нашиот висок квалитет види како е можно поскоро. Проценето Време На Испорака Околу : 1. Ние обично се изјасни како "гледајте(Подарок)" кога превозот да се обиде да ви помогне да се минимизира потенцијалните увоз такси/ДДВ/GST. - Враќање предмети не смеат да се користат.
- ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ .Бразил : 20-40 работни дена. Износот што се платени исклучува било обичај данок.(Со исклучок на Викенди и државни Празници) - Ние брод во светот од страна на Ali Express Превозот и другите логистички услуги на Превозот Пратката во зависност од надвор сезона и висока сезона на пошти.Сад : 7-20 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг расположение тука. Но, ние не може да се gurantee нема даночни давачки, како што тоа зависи од вашата земја политика. - Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо на подигнување на спор или остави какви било негативни повратни информации. - Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка. - Custom/Увоз Даноци : Купувачи се одговорни за плаќање на царина, даноци или ДДВ (ако има) во нивната земја.Други земји : не повеќе од 10-45 работни дена.Обединетото Кралство : 15-29 работни дена. Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously.
- Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress порака. - Ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите извршен пред објектот се врати. Ali Express Превозот достава на пакети од кина со остатокот од светот, а ние го направите ова, во соработка со големи логистички услуги како што се Сингапур Пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска, SPSR, DHL и други. - Вашето Задоволство е наша единствена извршување, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. - Сите се пакуваат во добра состојба пред објектот за испраќање. Наплата се врши само ако замена не се достапни.
- Ние ќе тест целосно и пакет внимателно, и го испрати со следење на број. Ние обезбедуваме 12 месеци Меѓународна Гаранција услуга за сите на нашите часовници. (Освен некои земји и APO/FPO) - Предмети ќе биде предаден, како плаќање се примени.
- Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. - Ние се службени овластени продавачот на BINKADA бренд на Aliexpress.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Хронограф
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BINKADA
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
14.54 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Правец,Механичка Рака Правец
Стил:
бизнис
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Dial Дијаметар:
43.27 mm
Број На Модел На:
BKD7056
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Состојба:
100% Нов со Ознака
Бесплатен превозот :
Yes
Стил:
Fashion&Неврзан
Dial Екранот:
Аналогни/6 Раце
боја:
Сребрена/Црна/Бела/Розово Злато/Браун
детали:
Скелетот Tourbillon Транспарентен Види
Стил 2:
бизнис
Пол:
Мажи

Најдобри понуди