• Неодамнешно
  • -49 %
STARKING Види 2018 Нов Дизајн Година На Куче Види Автоматско Самостојно правец Види Мажите 50m Отпорен на Вода Relojes Hombre Dropship

STARKING Види 2018 Нов Дизајн Година На Куче Види Автоматско Самостојно правец Види Мажите 50m Отпорен на Вода Relojes

DEN 3856.00
DEN 7560.00

Количина на стоки
Тековен

12 месеци гаранција, купи со доверба
2.
Важно
Руската клиент, ве молиме, напишете целото Име и презиме И Адреса На руската Федерација за увоз политика бара тоа. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Плива
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Стил:
ограничено издание
Бренд Име:
STARKING
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
41mm
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
AM0242
Бендот Должина:
23cm
Случај Дебелина:
11mm
Случај Обликот:
Круг
РАКА:
Луксузен Бренд Мажите Часовници 2017
Функција:
2017 Година На Петел Ограничено Издание Види Мажи
посебни:
Ограничено Издание Види 5ATM
Продажба:
Моден Автоматско Машки Часовник Uhren

Најдобри понуди