• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет Cosplay Костим Gintama Костим Shinsengumi Cosplay

Висок Квалитет Cosplay Костим Gintama Костим Shinsengumi Cosplay

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Тековен


добредојдовте на Нула продавница!!
Точка име : Висок Квалитет Cosplay Костим Gintama Костим Shinsengumi Cosplay
Материјал : Полиестер
Големина : S/M/L/XL/XXL
Бои : Како На Сликата
костимот вклучуваат : Грб/Вест/Панталони/Carf/Eyeshade
Ако поставите цел ,pls напишете големина(cm) кои
би ви се допаѓа ! ви благодариме ! !!
S# : ( Одговараат за околу 150 см)
Грб : Должина : 76 CM Биста : 92 CM Рамо : 39 CM Ракав : 55 CM
Панталони : Должина : 98 CM Половината : 71 CM
M# : ( Одговараат за околу 160 см)
Грб : Должина : 79 CM Биста : 96 CM Рамо : 41 CM Ракав : 57 CM
Панталони : Должина : 100 CM Половината : 75СМ
L# : (Одговараат за околу 170 cm)
Грб : Должина : 82 СМ Биста : 100 CM Рамо : 43 CM Ракав : 59 CM
Панталони : Должина : 102 CM Половината : 79 CM
XL# : ( Одговараат за околу 180 cm)
Грб : Должина : 85 CM Биста : 104 CM Рамо : 45СМ Ракав : 61 CM
Панталони : Должина : 104 CM Половината : 83 CM
XXL# : ( Одговараат за околу 185 см)
Грб : Должина : 88 CM Биста : 110 CM Рамо : 47 CM Ракав : 62 CM
Панталони : Должина : 108 СМ Половината : 87 CM

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот,Одговара
Број На Модел На:
QMY004
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Shinsengumi
Точка име :
Gintama костим
Карактер:
Shinsengumi
Материјал:
Полиестер
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Најдобри понуди