• Неодамнешно
  • -16 %
Еден Flute Карбид Спирала Машина Алуминиум Сечење CNC Рутер Битови

Еден Flute Карбид Спирала Машина Алуминиум Сечење CNC Рутер Битови

DEN 524.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето.
Ако Објектот е неисправен и не работи на пристигнување, ве молиме пријавете го објектот за да ни во рок од 7 дена од денот на приемот на неисправни производи, па ние може да издаде RMA(Враќање Стока во Промет број).
Клиенти купите со нас значи дека тие се читаат и знаат превозот пати и се однесуваат на политиката.
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 работни дена откако ќе заврши понудата.
Месо тело со Дијаметар : 1/8" (3.
Погоден Материјал : Алуминиум, Бакар, Акрилик, ПВЦ, МДФ, пластика, дрво, најлон, смола и така натаму. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.5 mm*4mm
Опис :
Висок квалитет и екстра долг животен век
Составена од : Увезени ultrafine честички на волфрам челик.
Враќање и надомест термини :
Ве молиме проверете ги внимателно ако има било какви оштетувања пред да се регистрирате на товарен лист. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако нема плаќање е направен од 3 работни дена подоцна. Не постојат пратки на викенд и државни празници
Испорака : САД, Русија, UA од страна на E-пакет, други земји од страна на препорачана пошта. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил. Ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл.175 mm)
Сечење на Работ Дијаметар : 2,5 mm
Сечење на Работ Должина : 4mm
Вкупна Должина : околу 38mm
Пакетот вклучува :
3pcs 3.

Други карактеристики

Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
Врвен Квалитет На Алуминиум Алатка За Сечење
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
2.5 mm
Соодветни Материјали:
Алуминиум, Бакар, ПХБ, Дрво, Акрил и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
3pcs
Место на Потекло:
произведено во Кина
Сечење Должина:
4mm

Најдобри понуди