• Неодамнешно
SDJCR1010F07,10*10мм Метал Струг Сечење Алатки, Струг Машина за Cnc Вртење Алатки за Надворешни Вртење Алатка Носителот S-тип Sdjcr/l

SDJCR1010F07,10*10мм Метал Струг Сечење Алатки, Струг Машина за Cnc Вртење Алатки за Надворешни Вртење Алатка Носителот

DEN 332.64

Количина на стоки
Тековен

Ако не го најдете вистинскиот, во нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас. Ви благодариме многу. додатоци за овој toolholder : Карбид Инсерти за оваа toolholder : карактеристики на Производот : 1.Резервни делови вклучени, cabide вметнете не е вклучена. 2.Фирма стегање, Висока прецизност 3.Добра цврстина и цврстина, покажуваат совршен обработка ефект. 4.Аплицирањето за вртење, копија вртење и кои се соочува, е погодна за сечење течност. Се користат за претворање на струг машина. 5.Тоа може да го намали алатка за мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност. Подобрување на површината сјај на сечење на парчиња Купите овој производ купувачи. Исто така, купи следниве производи инструкции 1. Совршен обработка ефект. 2. Совршена површина. 3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши. 4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа. 6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка за носител на

Други карактеристики

Тврдост:
42-45
Број На Модел На:
SDJCR1010F07
Материјал:
ХСС
Обложување:
црн финиш
Употреба:
Тема Вртење Алатка
Бренд Име:
OYYU
Вметнување:
не вклучувајќи
Боја:
Црна
Должина:
100mm
Агол:
95 степени
Ширина:
10мм
Heigth:
10мм
клуч:
T8
Завртка:
М2.5*6

Најдобри понуди