• Неодамнешно
BT30 алатка носителот стегач за авто алатка промени cnc машина

BT30 алатка носителот стегач за авто алатка промени cnc машина

DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


BT30 алатка носителот стегач за авто алатка промени cnc машина
Превозот
Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.
Сметка :
Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот e-mail,па ве молиме да ми кажете на вашата e-mail адреса.
Русија клиенти :
Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.
Украина клиенти :
Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.139express.com ИЛИ Кина пост.
Наплата :
Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.
Данок и должност :
Купувачите царинската одлучи дали ќе треба да плаќа данок и должност,
Ако пакетот е вратени затоа што на купувачот одбие да плаќа данок и должност,
Купувачот не може да добие било каква наплата од нас.
По продажба и спорот :
Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,
Секој проблем ќе биде решен сè додека не сте задоволни.
Ве молиме да не испраќате спор, без било комуницира со нас, тоа не е добар начин да се решат проблемите.
Повратни информации :
Кога ќе го добиете на стоки, секое барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа објект или тоа е корисно за вас, ве молиме оставете позитивни повратни информации на нашата online продавница, што е многу важно за нас. Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие попуст ако тој или таа ќе се купи.

Други карактеристики

Број На Модел На:
BT30
Бренд Име:
locenmaquina
Примена:
АЛАТКА НОСИТЕЛОТ поддршка

Најдобри понуди