• Неодамнешно
Weitol висока прецизност мелење машина collet пролет collet R8 collet мелење машина алатки, прибор за мелење машина

Weitol висока прецизност мелење машина collet пролет collet R8 collet мелење машина алатки, прибор за мелење машина

DEN 240.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
MJ3, MJ3.175, MJ4, MJ5, MJ6, MJ6.35, MJ7, MJ8, MJ9, MJ10, MJ11, MJ12, MJ12.7, MJ13, MJ14, MJ15, MJ16
Примена:
Мелење Машина
Број На Модел На:
MJ
Бренд Име:
WeiTol
Пакување:
1pcs/ пластична Кутија

Најдобри понуди