• Неодамнешно
1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 4 Флејта HRC60 Волфрам Карбид Рамна квадратна Крајот Мелници Спирала Битови CNC Endmill Рутер Битови

1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 4 Флејта HRC60 Волфрам Карбид Рамна квадратна Крајот Мелници Спирала Битови CNC

DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен

По ставка испратена, објектот ќе треба некои денови за испорака. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
ве молиме проверете во точка Бр. Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 37 дена, повеќе или помалку, ако за далечински регионот, тоа ќе биде малку повеќе време, ако за купувачот е прилагодено причина, тоа ќе биде малку подолго време. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако не плаќањето се врши 7 дена подоцна.

Други карактеристики

Сечење на работ дијаметар:
D1xD4x50L, D2xD4x50L, D3xD3x50L, D3xD4x50L, D4xD4x50L, D5xD5x50L, D5xD6x50L, D6xD6x50L, D8xD8x60L, D10xD10x75L, D12xD12x75L
Вкупна Должина:
50-75mm
Обложување:
TiAIN
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
JERRAY
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
Д1-12mm
Дијаметар:
1~12mm
HRC:
HRC60
Флејта должина:
3-30мм

Најдобри понуди