• Неодамнешно
  • -39 %
1/4 Месо Тело Директно Т-Песна Т-Слот Рутер Битови Мелничката Дрво Машина Алатка Директно Работ На Ножот Рутер Малку

1/4 Месо Тело Директно Т-Песна Т-Слот Рутер Битови Мелничката Дрво Машина Алатка Директно Работ На Ножот Рутер Малку

DEN 144.00
DEN 237.12

Количина на стоки
Тековен


1/4" Месо Тело Директно Т-Песна Т-Слот Рутер Битови Мелничката Дрво Машина Алатка Директно Работ На Ножот Рутер Малку
Параметри :
1. Материјал : зацементира карбид;
2. Спецификации : (прибл.) 1/4 месо тело; месо тело со дијаметар : 6.35 mm/0.25 во; Сечење ширина : 6.35 mm/0.25 во
3. Применливи обем : за машини за slotting
Пакување листа :
Рутер Малку * 3

Други карактеристики

Тип:
Т-Слот За Мелење Секачи
Број На Модел На:
Рутер Малку
Дијаметар:
6.35 mm
Вкупна Должина:
како опис
Материјал:
Зацементира Карбид
Спецификации:
(прибл.) 1/4 месо тело; месо тело дијаметар
Применливи Опсегот:
за машини за slotting

Најдобри понуди