• Неодамнешно
  • -30 %
12pcs Обоени Дополнителна парична Казна Маркер Пенкало 0.5 mm 12 Бои Алкохол База Мастило траен Белег На Филмот/Дрво/Ткаенина/Метал/Стакло

12pcs Обоени Дополнителна парична Казна Маркер Пенкало 0.5 mm 12 Бои Алкохол База Мастило траен Белег На Филмот/Дрво/Ткаенина/Метал/Стакло

DEN 579.00
DEN 827.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
mohamm
Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Квантитет На Пакет:
12 Бои/Кутија
Боја Количина:
12 бои
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
LN098
Тип:
Уметноста Маркер

Најдобри понуди