• Неодамнешно
  • -25 %
Сакура Pigma Micron Игла Скица Дизајн Манга Цртање Pen Set Манга Алатки За Цртање

Сакура Pigma Micron Игла Скица Дизајн Манга Цртање Pen Set Манга Алатки За Цртање

DEN 475.00
DEN 633.60

Количина на стоки
Тековен


На југоисточна европа и Русија : 12-40 дена да испорача.
Погоре време на испорака само за вашиот референца само, времето за испорака на пост не е стабилна, понекогаш тоа побрзо од вашите очекувања, некои пати е потребно подолго од вашите очекувања.
Бразил и Јужна Америка : 20-60 дена да испорача.Врати производот мора да биде во оригинална состојба и може да се препродава. По продажбата на :
Доколку производите кои сте ги добиле има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека вашето задоволство, спорот не е добар начин да го реши проблемот, ве молиме контактирајте со нас пред да се подигне спор. Враќање на производ :
а. Ви благодарам и ви посакувам се најдобро!!.Ние наплата на пари за вас, ако го вратите производот ќе се примени во рок од 7 дена по приемот.
Блискиот Исток : 12-50 дена да испорача. Повеќето од производите ќе бидат испратени надвор од Кина Пост или Сингапур пост, за НАС клиенти, ние ќе ги испрати надвор од epacket, ние ви даде подолу превозот времето потребно за вашиот референца :
САД(со epacket) : 6-20 дена да испорача. Комуникација :
Ако имате било каков проблем на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја испратите порака до нас и да истрага, ќе одговори на вас како е можно поскоро.Сакура Pigma Micron Игла Скица Дизајн Манга Цртање Pen Set Манга Алатки За Цртање
Нашата продавница политика :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни, спаѓаат вашето име, адреса, пост код, телефонски Нема. Купувачот треба да се носат со превозот надомест за да испратите производот назад кон нас, ние не прифаќаме товарни се соберат парцела.
Јапонија, Јужна Кореја, Сингапур, Малезија : 7-30 дена да испорача. Ако ви треба производ hurriedly, можете да изберете курир(Fedex, UPS-от, EMS и сл. Испорака :
Ние ќе испрати производ по вашата исплата и помина aliexpress безбедност евалуација., Руски клиенти мора да обезбеди целосно име и презиме и англиски адреса, адреса на информации е многу ВАЖНО, ако пратката не може да биде предадена, бидејќи на вашата адреса проблем, ние не ќе биде одговорен за тоа и нема враќање на пари за вас. Повратни информации :
Ние ја цениме вашата поддршка и во вашиот бизнис, ако ти се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации. Во секое време сакате да го вратите производот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбеди испрати назад адреса за вас.

Други карактеристики

Тип:
Уметноста Маркер
Број На Модел На:
Сакура XSDK
Erasable Или Не:
No

Најдобри понуди