• Неодамнешно
  • -48 %
2 Големина На Пролет, Зима И Топло Цртан Филм Свиња Пчела Крокодил Милениче Spider Хрчак Морско Свинче Памук Кафез Кревет Мали Миленичиња Куќа Божиќ Подарок

2 Големина На Пролет, Зима И Топло Цртан Филм Свиња Пчела Крокодил Милениче Spider Хрчак Морско Свинче Памук Кафез Кревет

DEN 415.00
DEN 797.76

Количина на стоки
Тековен


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината детали пред да го купите! Ви благодариме .
Опис : Материјал : памук+ мека кадифен
Големина : како се покаже слика
S : дното 19*17cm; висина 13cm
L : дното 23*21cm; висина 15см
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см. Пакет содржина : 1pc НАПОМЕНА : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
L, S
Бренд Име:
prativerdi
Број На Модел На:
jty
Материјал:
Памук

Најдобри понуди