• Неодамнешно
  • -20 %
YJ ОВЛАЖНИТЕЛ Мини Преносни Bladeless Фан Кулер за Ладење USB Полнење на Батеријата Bladeless Фан Воздух Condicionado Ventilador

YJ ОВЛАЖНИТЕЛ Мини Преносни Bladeless Фан Кулер за Ладење USB Полнење на Батеријата Bladeless Фан Воздух Condicionado

DEN 572.00
DEN 715.20

Количина на стоки
Тековен


Мини Преносни Рачен Табела Bladeless Фан Кулер за Ладење USB Полнење на Батеријата Bladeless Фан Воздух Condicionado Ventilador
Тековната работа : 500-1000 MA
Капацитетот на батеријата : 1400 MAH
Оперативен напон : 5 V
Време на полнење : околу 2-3 часа

Други карактеристики

боја:
Црна, розова, зелена, виолетова, сина
Примена:
Тип:
Воздух За Ладење Вентилатор
Max. Времето Граница:
Не Мерењето
Напон (V):
6V
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE
Брзината На Вентилаторот:
првиот степен на пренос
Инсталација:
Мини
Времето Функција:
Не Мерењето
Број На Модел На:
F2003
Снабдување воздух режим:
Глава Тресење
Max. Моќност:
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Ротација Начин:
Без Ротација
Контролирање На Режимот:
Механички Тајмер Контрола
Тип:
Ладење Само
Обратна Ротирачка Функција:
No
Извор На Енергија:
Батеријата
Далечински Управувач Функција:
No
Ротари Ване Количина:
Без Ване
Моќност (W):
5w
Suspender Должина:
>35cm
Големина:
Бренд Име:
WOXOYOZO
Правец На Видот:
Стандард Правец
Употреба:
Бриз/Комарец Нето Тавански Вентилатор
Технологија:
Photocatalyst
Боја:
Црна, розова, зелена, виолетова, сина
Стил:
bladeless електричен вентилатор
style2:
преносни батеријата фан
Капацитет на резервоар:

Најдобри понуди