• Неодамнешно
  • -9 %
DMWD Преносни Кула фан Пластични Исклучување на Енергија-заштеда на Електрична 220V Home Office Молчи Десктоп Не лист Без Ване студент hostel

DMWD Преносни Кула фан Пластични Исклучување на Енергија-заштеда на Електрична 220V Home Office Молчи Десктоп Не лист

DEN 1533.00
DEN 1684.32

Количина на стоки
Тековен


Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
72 Часа по правило е само применува за мали цел. (* Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.

Други карактеристики

боја:
копчето модел, модел knob
Бренд Име:
DMWD
Далечински Управувач Функција:
No
Времето Функција:
Не Мерењето
Моќност (W):
50W
Напон (V):
220v
Снабдување воздух режим:
Глава Тресење
Max. Времето Граница:
Не Мерењето
Suspender Должина:
Не Suspender
Обратна Ротирачка Функција:
No
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Правец На Видот:
Природен Ветер
Max. Моќност:
20-69W
Тип:
Ладење Само
Инсталација:
Кула
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE
Контролирање На Режимот:
Механички Тајмер Контрола
Тип:
вентилација фан
Големина:
Ротари Ване Количина:
Без Ване
Брзината На Вентилаторот:
Вториот Степен На Пренос
Извор На Енергија:
Електричен
Примена:
10-15㎡
Технологија:
Други
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
jd0210dq
Ротација Начин:
Лево И Право

Најдобри понуди