• Неодамнешно
50 Компјутери/многу Нови Гроздобер Kraft Хартија DIY Плик Поставите Фенси Коверти Kawaii Подарок Стационарни Училиште Материјали Нова Година Поздрав

50 Компјутери/многу Нови Гроздобер Kraft Хартија DIY Плик Поставите Фенси Коверти Kawaii Подарок Стационарни Училиште

DEN 388.80

Количина на стоки
Тековен


Големина : 154 * 105mm
Материјал : kraft хартија.

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
50E048
Големина:
154*108mm
Материјал:
Kraft
Употреба:
подарок плик
Тип:
Прозорецот Плик

Најдобри понуди