• Неодамнешно
  • -20 %
ЕУ Mens Спортски Работи Одговара на Мажите Фудбал Фудбал Фитнес Салата Тесни Tracksuits Брз Сува Дише Хулахопки Маици +панталона Поставува

ЕУ Mens Спортски Работи Одговара на Мажите Фудбал Фудбал Фитнес Салата Тесни Tracksuits Брз Сува Дише Хулахопки Маици

DEN 1106.00
DEN 1382.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
EU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
Големина:
S M L XL 2XL 3XL
Повод:
Салата Спорт Фитнес Јога Работи Поставува
Ткаенини:
88%полиестер+12%spandex
Корселе Тип:
Еластична корселе
Стилот На Type1:
Мажите фитнес поставува

Најдобри понуди